کدام برنامه لاغری خورشاد برای شما مناسب است؟

برای افرادی که می‌خواهند وزن کم کنند و لاغر شوند، شاید انتخاب یک برنامه درست که با شرایط آنها مطابقت داشته باشد مهم‌تر و در عین حال سخت‌تر از اجرای آن برنامه باشد. آیا شما هم تجربه کردید که برای انتخاب نوع رژيم چقدر وقت صرف کردید، تردید داشتید و شاید بعد از مدتی متوجه شدید که با سبک زندگی شما و خصوصیات شما همخوانی ندارد؟

اگر تمایل دارید که کاهش وزن داشته باشید و لاغر شوید، قطعا یکی از دو روش خورشاد می‌تواند کمکتان کند؛

در این مقاله دو روش بالا را در کنار یکدیگر مقایسه می‌کنیم تا شما به راحتی بتوانید تصمیم بگیرید که کدام روش برای شما مناسب‌تر است. هر کدام از روش‌ها اگر به درستی اجرا شوند، بسیار موفقیت‌آمیز خواهند بود، در عین حال ساده و به علت علمی بودن بدون عوارض جانبی هستند. نکته مهم این است که کدام برنامه لاغری خورشاد با سبک زندگی شما همخوانی دارد. جدول زیر ویژگی‌های اصلی را در کنار هم مقایسه کرده‌است و در پی آن، توضیحات بیشتری ارائه شده‌است.

مقایسه بسته غذای رژيمی و رژیم آنلاین خورشاد

۱) رژیم

نوع رژیم

در هر دو برنامه «بسته غذای رژیمی» و برنامه «رژیم آنلاین»، نوع رژیم یکسان است و بر اساس اصول علمی و آکادمیک طراحی شده اند.

 • کالری روزانه مشخص با وعده غذایی کنترل‌شده
 • متناسب از همه گروه‌های غذایی
 • کربوهیدرات، پروتئین و چربی؛ ۵۵، ۲۰ و ۲۵ درصد

برنامه رژیم غذایی

در هر دو برنامه «بسته غذای رژیمی» و برنامه «رژیم آنلاین»، یک روز رژیم غذایی شامل سه وعده اصلی، چندین میان‌وعده سالم، چند واحد لبنیات و میوه است، و البته در صورت امکان یک دسر کوچک سالم برای جذابیت رژیم و پیشگیری از خستگی و دلزدگی از رژیم لاغری 😉

 • صبحانه، ناهار، شام، سالاد، میان وعده، میوه و لبنیات

کاهش وزن ماهانه

در هر دو برنامه «بسته غذای رژیمی» و برنامه «رژیم آنلاین»، می‌توان بین ۲ تا ۴ کیلوگرم در ماه کاهش وزن داشت. افرادی که اضافه وزن بیشتری دارند ممکن است که ماه اول کمی بیشتر از ۴ کیلوگرم وزن کم کنند، ولی اصول علمی کاهش وزن سریع‌تر را توصیه نمی‌کنند.

برای اطلاع بیشتر درباره رژیم غذایی خورشاد، مبانی علمی آن و مقایسه آن با سایر رژیم‌ها مقاله زیر را مطالعه کنید تا ببینید چرا رژیم خورشاد از رژیم‌های کتوژنیک، اتکینز، دیتاکس، روزه داری، گیاهخواری، دش و امثال آنها بهتر است.

رژیم غذایی علمی و اصولی خورشاد و مقایسه آن با رژیم‌های دیگر

۲) خدمات خورشاد

نظارت و مشاوره تیم تغذیه

 • در برنامه «بسته غذای رژیمی»، هر فرد بطور خصوصی و از طریق تلفن و پیام‌رسان داخلی خورشاد با مشاور شخصی خود در تماس است و مرتبا راهنمایی‌های لازم را دریافت می‌کند.
 • در برنامه «رژیم آنلاین»، مشاوره خصوصی امکان‌پذیر نمی‌باشد.

پایش برنامه رژیم غذایی

در هر دو برنامه «بسته غذای رژیمی» و برنامه «رژیم آنلاین»، مشترک به نرم‌افزار هوشمند خورشاد از طریق مرورگر اینترنت گوشی موبایل، تبلت و یا کامپیوتر دسترسی دارد. همه قابلیت‌های رژیم این نرم‌افزار هوشمند در هر دو برنامه کاملا یکسان است.

۳) غذاهای رژیمی

تنوع غذایی

خورشاد حدود دویست نوع صبحانه، غذا، سالاد و دسر رژیمی طراحی کرده‌است که در هر دو برنامه مذکور در اختیار فرد رژیم‌گیرنده قرار دارند. چنین تنوعی در هیچ رژیم علمی و دقیق دیگری دیده نمی‌شود.

 • در برنامه «بسته غذای رژیمی»، روزانه بین ۶ تا ۹ انتخاب مختلف وجود دارد.
 • در برنامه «رژیم آنلاین»، کاربر همه روزه می‌تواند از میان همه انواع غذاها آنچه را که می خواهد انتخاب کند.

دقت محاسبه کالری

انواع غذاهای رژیمی خورشاد مطابق جدول ارزش غذایی FDA‌ و با دقت زیاد محاسبه شده‌اند. می‌توانید توضیحات دقیق درباره هر کدام از غذاهای رژیمی خورشاد را در صفحه لیست غذاها ملاحظه فرمایید.

 • در برنامه «بسته غذای رژیمی»، غذاها ودسر رژیمی با دقت گِرم، توسط تیم تخصصی خورشاد محاسبه، تهیه و بسته‌بندی می‌شوند. بنابراین دقت محاسبه کالری‌ها عالی است.
 • در برنامه «رژیم آنلاین»، فرد رژیم‌گیرنده شخصا باید غذاها را تهیه کند و به میزان دقیقی که نرم‌افزار خورشاد تعیین می‌کند میل کند. برای تهیه و مصرف غذای رژیمی، راهنمایی‌های لازم در نرم‌افزار خورشاد در اختیار فرد رژیم‌گیرنده قرار دارد. با توجه به اینکه خورشاد در ده سال گذشته صدها غذای رژیمی طراحی و چند ده هزار غذای رژیمی تولید کرده‌است، دقت محاسبه کالری غذاها در «رژیم آنلاین» خورشاد از بقیه رژیم‌های اینترنتی و حتی اکثر رژیم‌های تجویزی دیگر بیشتر است.

امکان انتخاب غذاها

در هر دو برنامه «بسته غذای رژیمی» و برنامه «رژیم آنلاین»، امکان انتخاب غذاهای رژیمی بر اساس ذائقه، آلرژی، حساسیت و بیماری‌ها وجود دارد.

۴) برنامه غذای روزانه

تهیه و تحویل بسته غذای رژیمی روزانه توسط خورشاد

 • در برنامه «بسته غذای رژیمی»، مشترک هر روز یک بسته شامل صبحانه، ناهار، شام، سالادها و دسر رژیمی دریافت می‌کند. برای هر وعده، مشترک فقط سه دقیقه یا کمتر نیاز دارد تا غذای خود را گرم کند و با سالاد میل کند.

بسته غذای رژیمی خورشاد

 • دربرنامه «رژیم آنلاین»، فرد رژیم گیرنده بر اساس راهنمایی نرم‌افزار و انتخاب خود غذاهای رژیمی را تهیه می‌کند. زمان لازم برای تهیه هر غذا حدودا ۳۰ تا ۹۰ دقیقه است (و البته گاهی بیشتر).

رژیم آنلاین خورشاد

تهیه مواد اولیه تازه

 • در برنامه «بسته غذای رژیمی»، طبعا مواد اولیه تازه روزانه توسط خورشاد تهیه می‌شوند.
 • دربرنامه «رژیم آنلاین»، فرد رژیم گیرنده باید شخصا مواد اولیه را تهیه کند، که احتمالا هر روز و تازه انجام نمی‌شود، بلکه بصورت هفتگی و یا ماهانه صورت می‌گیرد.

تهیه میان وعده، میوه و لبنیات

در هر دو برنامه میان‌وعده‌ها، میوه‌ها و لبنیات توسط کاربر تهیه می‌شود. در سال‌های پیش خورشاد این موارد را هم تامین می‌کرد، ولی به علت تنوع فراوان، خورشاد تصمیم گرفت تا خود مشترک شخصا انتخاب کند و خورشاد وقت و انرژی خود را صرف تهیه محصولاتی بکند که دقت و تخصص می‌خواهد و ارزش افزوده بیشتری ایجاد می‌کند.

۵) نحوه اشتراک

در هر دو برنامه «بسته غذای رژیمی» و «رژیم آنلاین»، امکان تغییر وعده‌ها و یا حذف یک روز وجود دارد.

 • اگر از «بسته غذای رژیمی» استفاده می‌کنید، هر روزی که رژیم نمی‌گیرید، اعتبار شما به انتهای برنامه اضافه می‌شود و حتی می‌توانید برای مدتی برنامه رژیم خود را متوقف کنید (به علت مسافرت، نوروز، تعطیلات و هر دلیل دیگری) بدون آنکه هزینه‌ای برای شما محسوب شود. ثبت نام دوهفته‌ای انجام می‌شود و همواره امکان استرداد مانده اعتبار وجود دارد. در زمان انتشار این مقاله (بهار ۱۳۹۹) هزینه «بسته غذای رژیمی» با توجه به میزان کالری مورد نیاز شما از روزانه ۶۹ هزار تومان به بالا است. «بسته غذای رژیمی» خورشاد فقط در تهران قابل استفاده است.

ثبت نام «بسته غذای رژیمی» خورشاد تلفنی و از طریق 02122803030 امکان‌پذیر است.

 • در هر کجای ایران می‌توانید از «رژیم آنلاین خورشاد» استفاده کنید. ثبت نام ماهانه صورت می‌گیرد و در زمان انتشار این مقاله (بهار ۱۳۹۹)، اشتراک ماهانه از ۲۰ هزار تومان به بالا می‌باشد. البته به مناسبت رونمایی از «رژیم آنلاین» خورشاد به مدت چند ماه ۱۰۰٪ تخفیف ویژه به مشترکین داده می‌شود.

ثبت نام «رژیم آنلاین» خورشاد از طریق وبسایت امکان‌پذیر است.


نظرات بسته شده اند.