زمستان فصل آنفولانزا و سرماخوردگيست

زمستان فصل آنفولانزا و سرماخوردگيست
در صورت داشتن تب مايعات زياد بنوشيد. بالا رفتن دما، بدن شما رو دهيدراته مى كند، براى جايگزين كردن آب از دست رفته، مصرف آب ميوه، آب و سوپ انتخاب هاى هوشمندانه اى است.

 

مصرف ماهی را فراموش نکنید

ماهی از گروه مواد غذایی پروتیینی و غنی از اسیدهای چرب امگا ۳ است که کلیدی برای سلامت مغز می باشد. رژیم های غذایی با اسیدهای چرب امگا ۳ بالاتر در ارتباط با خطر کمتر زوال عقل و سکته مغزی هستند. همچنین امگا ۳ منجر به افزایش حافظه با بالاتر رفتن سن می شود. برای سلامت بیشتر قلب و مغز مصرف دوبار در هفته ماهی به افراد توصیه می شود.

مصرف ماهی را فراموش نکنید ماهی از گروه مواد غذایی پروتیینی و غنی از اسیدهای چرب امگا ۳ است که کلیدی برای سلامت مغز می باشد. رژیم های غذایی با اسیدهای چرب امگا ۳ بالاتر در ارتباط با خطر کمتر زوال عقل و سکته مغزی هستند. همچنین امگا ۳ منجر به افزایش حافظه با بالاتر رفتن سن می شود. برای سلامت بیشتر قلب و مغز مصرف دوبار در هفته ماهی به افراد توصیه می شود. ‏ ‏#ماهی #امگا۳ #خورشاد #تندرستی #سلامتی #رژیم #غذای_رژیمی #اپلیکیشن #کاهش_وزن #لاغری #تناسب_اندام #khorshad @khorshadhealth

A post shared by خورشاد (@khorshadhealth) on

آیا در مدت رژیم می توانم به رستوران یا فست فود بروم؟

بهتر است كه در دو سه هفته اول برنامه رژیمی غذا خوردن در رستوران را تا حد امکان محدود کنید. به خودتان و رژيم جديد اجازه دهيد كه كمى هماهنگ شوند؛ بدون كمترين اختلالى نتيجه رژيم را ببينيد و كمى با اصول تغذيه مناسب آشنا شويد.
به هر حال در رستوران هم ميتوانيد با رعايت نكاتى، غذاهاى مناسبى را انتخاب كنيد. كمى دانش و مهارت به شما كمك ميكند كه البته به تدريج در رژيم خورشاد آنها را به دست مياوريد.

 

آیا در مدت رژیم می توانم به رستوران یا فست فود بروم؟ بهتر است كه در دو سه هفته اول برنامه رژیمی غذا خوردن در رستوران را تا حد امکان محدود کنید. به خودتان و رژيم جديد اجازه دهيد كه كمى هماهنگ شوند؛ بدون كمترين اختلالى نتيجه رژيم را ببينيد و كمى با اصول تغذيه مناسب آشنا شويد. به هر حال در رستوران هم ميتوانيد با رعايت نكاتى، غذاهاى مناسبى را انتخاب كنيد. كمى دانش و مهارت به شما كمك ميكند كه البته به تدريج در رژيم خورشاد آنها را به دست مياوريد. #رستوران #خورشاد #تندرستی #سلامتی #رژیم #غذای_رژیمی #اپلیکیشن #کاهش_وزن #لاغری #تناسب_اندام #khorshad @khorshadhealth

A post shared by خورشاد (@khorshadhealth) on