بسته غذای رژيمی

خورشاد یک بسته غذای با کالری مشخص روزانه شامل صبحانه، ناهار، شام، سالاد‌ها و دسر مطابق برنامه هر فرد تهیه می‌کند و هر روز‌‌ این بسته به نشانی او و در ساعت مقرر تحویل می‌گردد. فرد می‌تواند هر روز و یا برخی روزها (مثلا ایام غیر تعطیل) بسته داشته باشد و همچنین می‌تواند که در روزهای مختلف، در نشانی‌های متفاوت (مثلا منزل و محل کار) بسته غذای خود را دریافت کند.

سفارش بسته غذاهای رژیمی روزانه

برای سفارش بسته غذاهای رژیمی روزانه خورشاد، ساکنین تهران می توانند مستقیما با شماره تلفن ۲۲۸۰۳۰۳۰ تماس بگیرند. توضیحات لازم درباره بسته‌های غذای رژیمی خورشاد به آنها داده می‌شود و اطلاعات اولیه درباره شرایط بیماری و فیزیکی فرد بررسی می‌شود. مراحل ثبت نام و سفارش بسته‌های غذای رژیمی خورشاد در نمودار اینفوگرافیک زیر شرح داده شده‌است.

اینفوگرافیک بسته غذای رژیمی خورشاد

در آنالیز اولیه جسمانی، نمایه توده بدنی، میزان انرژی مصرفی روزانه، میزان اضافه وزن و وزن هدف محاسبه می‌شود. سپس مشاور تغذیه خورشاد یک برنامه‌غذایی برای فرد طراحی می‌کند که بیماری‌های او، تداخل دارویی، سبک زندگی، آلرژی‌ها و حتی سلائق غذایی وی نیز در آن لحاظ می‌شود.

مشترک خورشاد، همواره زیر نظر مشاور تغذیه است، به صورت هفتگی راهنمایی‌های لازم صورت می‌گیرد و در صورت نیاز، تغییرات در برنامه او انجام می‌شود. خدمات مشاوره تغذیه برای مشترکین بسته غذای رژیم خورشاد کاملا رایگان است.

آنالیز آنلاین وضعیت جسمانی

با استفاده از فرم زیر، آنالیز و بررسی دقیق شرایط فیزیکی امکان پذیر است. با تکمیل اطلاعات لازم و پس از محاسبات کامپیوتری، نتیجه‌ی خلاصه آنالیز برای کاربر پیامک خواهد شد. این آنالیز شامل محاسبه میزان کالری روزانه برای کاهش وزن مناسب ۲ تا ۴ کیلوگرم در ماه بر اساس معیارهای علمی می‌باشد. برای خانم‌ها، وضعیت بارداری یا شیردهی (و یا عدم آن) هم در آنالیز لحاظ می‌شود.

میزان کالری رژيم غذایی، نمایه توده بدنی، انرژی مصرفی روزانه و وزن هدف

غذاها

خورشاد بیش از یکصد و‌ پنجاه نوع ناهار، شام، صبحانه، سالاد و‌ دسر با کالری و جدول ارزش غذایی مشخص طراحی کرده‌است. تنوع غذایی خورشاد کم‌نظیر و شامل غذاهای ایرانی، سنتی، فرنگی و حتی غذاهایی از هند، مکزیک و چین است. تیم آشپزی خورشاد که آموزش‌های لازم را دیده‌اند، همه غذاها را دقیقا مطابق فرمول‌های معین و دستور‌العمل پخت درست می‌کنند. تیم آشپزی خورشاد تا حد ممکن طعم غذای خانگی را با رعایت اصول علمی ایجاد می‌کنند. صبحانه، ناهار، شام، دسرهای خورشاد، خوشمزه‌ترین غذاهای سالمی هستند که می‌توانید انتظار داشته باشید. کاهش وزن با خورشاد، خوشمزه هم هست.

لیست غذاهای رژیمی خورشاد

چرا خورشاد؟

خورشاد مرکز تخصصی تغذیه و تولید‌کننده بسته غذاهای رژیمی با کالری مشخص است. از سال ۱۳۸۸، هزاران مشترک زیر نظر مشاورین تغذیه خورشاد از این بسته غذاهای رژیمی استفاده کرده‌اند. مشترکین غالبا با چاقی و بعضا با مشکلات دیگری مانند دیابت، کبد چرب، چربی و فشار خون بالا مواجه هستند. برنامه علمی و سلامت خورشاد برای همه سنین از کودکی تا سالمندی و حتی برای زنان باردار و مادران شیرده قابل استفاده است. تیم تغذیه خورشاد با در نظر گرفتن همه شرایط، یک رژیم غذایی ویژه برای هر فرد طراحی می‌کند.
روش علمی خورشاد بر اساس راهنمای تغذیه انجمن رژیم‌درمانگران آمریکا و انجمن قلب آمریکا است. با این برنامه، فرد می‌تواند ماهانه تا چهار کیلوگرم کاهش وزن داشته باشد و به سلامت جسمی و تناسب اندام بهتری برسد. با توجه به آنکه برنامه رژیم غذایی فرد، زیر نظر تیم تغذیه و توسط گروه آموزش‌دیده خورشاد تهیه می‌شود، وی با خاطر آسوده و در کمال آرامش می‌تواند به وزن هدف خود برسد.

بسته غذای رژیمی خورشاد

خورشاد در این سال‌ها با بیش از ده مشاور تغذیه از دانشگاه‌های برتر کشور همکاری کرده‌است. غذاهای رژیمی خورشاد به دقت طراحی شده‌اند و دارای فرمولاسیون و جدول ارزش غذایی مطابق با استاندارد FDA آمریکا هستند. گروه تولید خورشاد، با آمیزه‌ای از علم تغذیه و هنر آشپزی، غذاها، صبحانه‌ها، دسر و سالادهای رژیمی را روزانه ‌‌با مواد تازه و ممتاز تولید می‌کند. دانش، برنامه‌ریزی و تجربه خورشاد، برنامه‌ای موثر، ساده و خوشمزه را در اختیار همه قرار می‌دهد.

بسته غذای رژیمی خورشاد - موثر خوشمزه ساده
بسته غذای رژیمی خورشاد – موثر خوشمزه ساده

مطابق اصول علمی، در رژیم خورشاد،

  • ۵۵٪ انرژی روزانه از کربوهیدرات‌ها، ۲۵٪ از چربی‌های خوب و ۲۰٪ از پروتئین تامین می‌شود.
  • البته با نظر مشاور تغذیه، برای افراد ورزشکار می‌توان میزان پر‌وتئین روزانه را تا ۴۰٪ افزایش داد.
  • میزان سدیم و ‌کلسترول کنترل می‌شود و تا حد امکان از چربی‌های اشباع پرهیز می‌شود.
  • به ازای هر یکصد کالری یک ونیم گرم فیبر خوراکی در رژیم در نظر گرفته شده‌است.

رژیم غذایی خورشاد برای افراد چاق، کسانی که دیابت، کبد چرب، کلسترول بالا، فشار خون، چربی خون و اوره بالا دارند قابل استفاده‌است. هرچند چاقی و اضافه وزن از عوامل موثر در اکثر سرطان‌ها هستند، ولی کسانی که در حال مداوا و شیمی درمانی سرطان هستند، حتما باید درباره رژیم غذایی با پزشک معالج خود مشورت کنند.

اگر شما هم بارها به دنبال رژیم‌های لاغری سخت و یا حتی روش‌های دیگری مانند چای و قهوه سبز، دمنوش‌های لاغری رفته‌اید و موفق نبوده‌اید، روش علمی و ثابت‌شده بسته غذاهای رژیمی را حتما امتحان کنید. این روش کاهش وزن و شروع یک سبک زندگی سالم، بیش از چهل سال در کشور‌های پیشرفته سابقه دارد و به عنوان بهترین روش برای کاهش وزن و تثبیت آن در بلند مدت تایید شده‌است.