ابزار کاربر

ابزار سایت


salad_dressing_calorie

تفاوت‌ها

تفاوت دو نسخهٔ متفاوت از صفحه را مشاهده می‌کنید.

پیوند به صفحه‌ی تفاوت‌ها

نگارش قبل در دو طرف نگارش قبل
نگارش بعد
نگارش قبل
salad_dressing_calorie [2019/06/24 13:52]
admin
salad_dressing_calorie [2020/02/03 05:45] (فعلی)
خط 15: خط 15:
  
 سس‌های سالاد آماده معمولا در هر قاشق‌غذاخوری حدود ۴۵ تا ۷۵ کالری دارند. معمولا سس‌ها مقدار قابل توجهی روغن دارند. سس‌هایی که به نام سس ماست و یا سس سبزیجات هم فروش می‌روند چنین هستند! در سس ماست به جای تخم مرغ از ماست استفاده میکنند ولی کماکان روغن دارد. در سس  سبزیجات هم صرفا از سبزیجات معطر استفاده می‌شود. با این توضیحات احتمالا متوجه شدید که این نامگذاری‌ها بیشتر جنبه تنوع محصول و بالا بردن فروش دارند وگرنه به هیچ وجه کم کالری نیستند. سس‌های سالاد آماده معمولا در هر قاشق‌غذاخوری حدود ۴۵ تا ۷۵ کالری دارند. معمولا سس‌ها مقدار قابل توجهی روغن دارند. سس‌هایی که به نام سس ماست و یا سس سبزیجات هم فروش می‌روند چنین هستند! در سس ماست به جای تخم مرغ از ماست استفاده میکنند ولی کماکان روغن دارد. در سس  سبزیجات هم صرفا از سبزیجات معطر استفاده می‌شود. با این توضیحات احتمالا متوجه شدید که این نامگذاری‌ها بیشتر جنبه تنوع محصول و بالا بردن فروش دارند وگرنه به هیچ وجه کم کالری نیستند.
-اشتباه‌ دیگری که خیلی‌ها میکنند این است که روغن زیتون کالری کمی دارد. یک قاشق غذاخوری روغن زیتون ۱۱۹ کالری دارد. +اشتباه‌ دیگری که خیلی‌ها میکنند این است که فکر می‌کنند ​روغن زیتون کالری کمی دارد. یک قاشق غذاخوری روغن زیتون ۱۱۹ کالری دارد. 
-توجه کنید که سرکه معمولی کالری خیلی کمی دارد. اگر روغن زیتون و سرکه را به نسبت یک به سه با هم مخلوط کنید، هر قاشق غذاخوری آن فقط ۳۲ کالری دارد. در صورت تمایل می‌توانید کمی فلفل یا سبزیجات معطر به آن اضافه کنید. پس گزینه چهار مهم‌ترین کالری را دارد.+توجه کنید که سرکه معمولی کالری خیلی کمی دارد. اگر روغن زیتون و سرکه را به نسبت یک به سه با هم مخلوط کنید، هر قاشق غذاخوری آن فقط ۳۲ کالری دارد. در صورت تمایل می‌توانید کمی فلفل یا سبزیجات معطر به آن اضافه کنید. پس گزینه چهار ​کمترین کالری را دارد.
 جهت اطلاع، سس سالاد رژیمی که خورشاد برای [[http://​www.khorshad.com/​index.html#​foodpack|غذاهای رژیمی]] ​ جهت اطلاع، سس سالاد رژیمی که خورشاد برای [[http://​www.khorshad.com/​index.html#​foodpack|غذاهای رژیمی]] ​
  ​بسته‌های روزانه خود درست می‌کند، نصف این مقدار کالری دارد. ​  ​بسته‌های روزانه خود درست می‌کند، نصف این مقدار کالری دارد. ​
  
  
salad_dressing_calorie.txt · آخرین ویرایش: 2020/02/03 05:45 (ویرایش خارجی)