دسر: غذای رژیمی – پای سیب

دسر رژیمی خورشاد - پای سیب
دسر رژیمی خورشاد – پای سیب

دسرهای رژیمی خورشاد با معیار خاصی طراحی شده‌اند. بیشتر از آنکه جنبه تغذیه‌ای داشته باشند به ابعاد روحی و روانی رژیم غذایی توجه شده‌است. دسر‌های خورشاد کمتر از ده درصد انرژی روزانه یک رژیم غذایی هستند و تنوع فراوانی دارند و انواع سنتی، ایرانی و بین‌المللی دسرها را می‌توانید در این لیست ببینید. در طراحی این دسرها، ترکیب، مقدار و سایز و نحوه پخت و طبخ آنها خیلی دقیق بررسی شده‌است. دسرهای رژیمی خورشاد یکی از متمایز ترین ویژگی‌های خورشاد است.

پای سیب خورشاد هم خوشمزه است و هم رژیمی. یک جایزه خوب برای یک روز خوب رژیمی. پای سیب را می‌توانید حتی به عنوان صبحانه و یا یک میان‌وعده مقوی میل کنید.

مواد اولیه اصلی:

آرد، سبوس گندم، روغن مایع گیاهی، شکر، شیرین کننده بدون کالری (دیابتی)، تخم مرغ، دارچین، شیر کم چرب، نشاسته، کره و سیب

جدول ارزش غذایی (یک وعده نمونه برای رژیم روزانه ۱۵۰۰ کالری)

انرژی کل :159کالری
انرژی از چربی :48کالری
چربی کل :5گرم
چربی اشباع :3گرم
چربی ترانس :0گرم
کلسترول :16میلی گرم
سدیم :9میلی گرم
کربوهیدرات :25گرم
فیبر غذایی :2گرم
شکر :8گرم
پروتئین :2گرم

برای مشترکین بسته غذای رژیمی خورشاد، مقادیر مواد غذایی و جدول ارزش غذایی به دقت و متناسب با سطوح مختلف کالری روزانه محاسبه می‌شود.

راهنمای رژیم لاغری آنلاین:

قابل توجه کسانی که از رژیم غذایی آنلاین خورشاد استفاده می‌کنند:

  • حتما به میزانی که در برنامه‌ تعیین شده‌است مصرف کنید.
  • اگر اهل شیرینی و کیک درست کردن هستید، دستورالعمل‌های بسیاری برای انواع شیرینی بدون کره، روغن و شکر در اینترنت پیدا می‌کنید. البته اغلب آنها را می‌توان با شیرین‌کننده‌های بدون کالری درست کرد.
  • اگر چنین امکانی ندارید، به جای پای سیب به عنوان دسر روز، دو واحد میوه، شش عدد خرما، دو عدد بیسکویت سبوس‌دار و یا یک لیوان شیر کم چرب می‌توانید میل کنید.