برای کسانی که نیاز به کاهش وزن و لاغر شدن دارند و یا به دلیل دیابت و کبد چرب از رژیم غذایی دقیقی باید پیروی کنند، خورشاد دو برنامه علمی و دقیق دارد؛ یکی «بسته غذای رژیمی» و دیگری «برنامه رژيم آنلاین». در این صفحه درباره برنامه دوم یعنی «رژيم آنلاین» توضیحات کامل داده شده‌است.

با رژیم آنلاین خورشاد می‌توانید با روشی علمی و در عین حال ساده، ماهیانه ۲ تا ۴ کیلوگرم کاهش وزن داشته باشید. نرم‌افزار تخصصی و انحصاری خورشاد برای هر فرد یک رژیم غذایی معین و دقیق برنامه‌ریزی می‌کند.

ویژگی‌های متمایز رژیم آنلاین خورشاد

  • کاملا شخصی‌سازی شده: رژیم هر فرد بر اساس مشخصات فیزیکی و پزشکی وی طراحی می‌شود.
  • دقیق و علمی: تیم تغذیه خورشاد در یک دهه گذشته برای ده‌هزار نفر بسته غذای رژیمی طراحی کرده‌است و همچنین بیش از ۷۵ هزار نفر از اپلیکیشن کالری شمار iOs‌ و اندروید خورشاد استفاده کرده‌اند. رژیم آنلاین خورشاد نتیجه تجربه و تخصص افراد بسیاری است.
  • تنوع و لذت غذای واقعی: اگر با خورشاد آشنایی خوبی داشته باشید، حتما می‌دانید که خورشاد مرکز تخصصی تولید غذاهای رژیمی است که بیش از دویست نوع غذای ایرانی و بین‌المللی، انواع صبحانه، دسر رژیمی را با فرمولاسیون و جدول ارزش غذایی طراحی و تولید انبوه کرده است. آن چیزی که به فرد در رژیم غذایی آنلاین داده می‌شود، چیزی مانند «یک تکه سینه مرغ آب‌پز و آب لیمو و یک کف دست نان» نیست، بلکه دسترسی کامل به غذاهای رژیمی خوشمزه و متنوع خورشاد است که فرد خودش انتخاب می‌کند!
ورود به رژیم آنلاین

تذکر: صرفا برای ورود به «ثبت نام رژیم آنلاین» روی این دکمه بالا کلیک بکنید! برای درخواست «سفارش بسته غذای رژیمی» با تلفن ۰۲۱۲۲۸۰۳۰۳۰ تماس بگیرید و یا برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک بکنید.

بسته غذای رژیمی

رژیم تغذیه خورشاد

مبنای رژیم خورشاد بر اساس تعادل و تناسب مواد مغذی و میزان کالری روزانه است. علاوه بر آن، مقدار مورد نیاز روزانه بدن فرد در هر سن و شرایط فیزیکی که هست به کربوهیدرات، پروتئین و فیبر خوراکی دقیقا محاسبه می‌شود.

رژیم خورشاد شامل سه وعده اصلی و تعداد مشخصی میان‌وعده، لبنیات و میوه درروز است. حتی برای یک دسر رژیمی کوچک هم فکر شده‌است. چه فرد از بسته غذای رژیمی خورشاد استفاده کند و چه از رژیم آنلاین خورشاد، مبنای علمی تغذیه کاملا یکسان است.

کدام انتخاب بهتری است: رژیم آنلاین خورشاد یا بسته غذای رژیمی خورشاد؟

از نظر علمی و نحوه رژیم غذایی، «بسته غذای رژیمی خورشاد» و «رژیم آنلاین خورشاد» هر دو کاملا یکسان هستند و نتیجه کاملا مشابهی خواهند داشت در صورتیکه دقیقا مطابق برنامه اجرا شوند. پس انتخاب اینکه کدام یک از دو برنامه برای فرد بهتر است، فقط به شرایط خود شخص بستگی دارد.

  • بسته غذای رژیمی: اگر ساکن تهران هستید و همچنین مشغله کاری و زندگیتان زیاد است، بسته غذای رژیمی برای شما مناسب‌تر است. علاوه بر دریافت یک بسته کامل غذاهای روزانه، یکی از مشاورین تغذیه خورشاد هم بطور پیوسته با شما همراه خواهد بود. البته به دلایل معلوم هزینه این رژیم کمی بالا است.
بسته غذای رژیمی
  • رژیم آنلاین خورشاد: اگر فرصت کافی دارید که غذاهای رژیمی روز خود را با دقت تهیه یا انتخاب کنید، یا اگر خارج از تهران زندگی می‌کنید یا هزینه بسته‌های غذای رژیمی خورشاد برایتان سنگین است، رژیم آنلاین خورشاد برای شما مناسب‌تر است.
ورود به رژیم آنلاین
  • نکته پایانی: هر چند مبنای هر دو رژیم آنلاین و بسته غذای رژیمی کاملا یکسان است، ولی یک نکته حائز اهمیت است. در رژیم آنلاین از معیارهایی برای اندازه‌گیری استفاده می‌شود که هر فردی در زندگی عادی بتواند شخصا با آن کار کند (مانند یک عدد کوچک یا ۱۲ قاشق غذاخوری یا یک کف دست). در حالیکه بسته غذاهای رژیم خورشاد با دقت گِرَم درست می‌شوند. البته واقعیت دیگری هم هست؛ تیم تولید خورشاد از سال ۱۳۹۱ هر روز بطور تخصصی مشغول این کار است و قطعا تخصص و تجربه فراوانی دارند تا غذاها‌ در عین رژیمی بودن، خوشمزه هم باشند!