ابزار کاربر

ابزار سایت


5_راز_افرادموفق

تفاوت‌ها

تفاوت دو نسخهٔ متفاوت از صفحه را مشاهده می‌کنید.

پیوند به صفحه‌ی تفاوت‌ها

نگارش قبل در دو طرف نگارش قبل
5_راز_افرادموفق [2020/02/03 05:46]
127.0.0.1 ویرایش خارجی
5_راز_افرادموفق [2020/04/25 16:26] (فعلی)
pezhman
خط 7: خط 7:
 94% سطح فعالیت بدنی خود را افزایش داده اند خصوصا پیاده روی 94% سطح فعالیت بدنی خود را افزایش داده اند خصوصا پیاده روی
  
-1.**برای خود اهداف واقع بینانه مشخص کنید**: از اینکه در حال حاضر در کجا قرار دارید آگاه شوید تا بدانید به کجا باید بروید. [[BMI|BMI]] (شاخص توده بدنی) خود را محاسبه کنید. برای خود اهداف کوتاه مدت در نظر بگیرید برای مثال با تغییر سبک زندگی 3 تا 5 درصد وزن خود را کاهش ​خواهم داد. اهداف کوتاه مدت قابل دسترس‌تر هستند و شما را در مسیر رسیدن به اهداف طولانی مدتتان قرار می‌دهد.+1.**برای خود اهداف واقع بینانه مشخص کنید**: از اینکه در حال حاضر در کجا قرار دارید آگاه شوید تا بدانید به کجا باید بروید. [[BMI|BMI]] (شاخص توده بدنی) خود را محاسبه کنید. برای خود اهداف کوتاه مدت در نظر بگیرید برای مثال با تغییر سبک زندگی و مصرف غذای رژیمی 3 تا 5 درصد وزن خود را کاهش ​دهید. اهداف کوتاه مدت قابل دسترس‌تر هستند و شما را در مسیر رسیدن به اهداف طولانی مدتتان قرار می‌دهند.
  
 2. **متوجه باشید چقدر و چرا میخورید**:​ برای خود روزانه یادآمد غذایی بنویسید و از طریق یک اپلیکیشن مثل اپلیکیشن خورشاد کالری و ارزش غذایی خوراکی‌ها را محاسبه کنید. از عادات غذایی خود آگاه شوید و با موانع و عذر و بهانه هایی که در مسیر رسیدن به هدف میاورید آشنا شوید تا بتوانید با آنها مقابله کنید. 2. **متوجه باشید چقدر و چرا میخورید**:​ برای خود روزانه یادآمد غذایی بنویسید و از طریق یک اپلیکیشن مثل اپلیکیشن خورشاد کالری و ارزش غذایی خوراکی‌ها را محاسبه کنید. از عادات غذایی خود آگاه شوید و با موانع و عذر و بهانه هایی که در مسیر رسیدن به هدف میاورید آشنا شوید تا بتوانید با آنها مقابله کنید.
  
-3.**سایز وعده‌ها غذایی خود را مدیریت کنید**: زمانی که حجم غذای زیادی برای شما سرو شود قطعا بیشتر از نیازتان دریافت می‌کنید. خوردن غذا در حجم کم و در تعداد وعده‌های بیشتر از بیش ​از حد خوردن شما جلوگیری ​می‌کند. +3.**سایز وعده‌ها غذایی خود را مدیریت کنید**: زمانی که حجم غذای زیادی برای شما سرو شود قطعا بیشتر از نیازتان دریافت می‌کنید. خوردن غذای رژیمی ​در حجم کم و در تعداد وعده‌های بیشتر ​مانع از خوردن ​بیش از اندازه ​می شود.
  
-4.**انتخاب‌های هوشمندانه داشته باشید**:​ نیازی نیست که شما برای رژیم ​گرفتن تمام غذاهای مورد علاقه خود را کنار بگذارید. یاد بگیرید تا انتخاب هوشمندانه داشته باشید و با جایگزینی مناسب در برنامه ​غذایی خود کالری را حفظ کنید. میان‌وعده‌های سالم را بشناسید و اینکه چطور میوه‌ها، سبزیجات و غلات سبوس دار شما را برای مدت طولانی‌تری سیر نگه می‌دارد. ​+4.**انتخاب‌های هوشمندانه داشته باشید**:​ نیازی نیست که شما برای رژیم ​کاهش وزن تمام غذاهای مورد علاقه خود را کنار بگذارید. یاد بگیرید تا انتخاب هوشمندانه داشته باشید و با جایگزینی مناسب در برنامه ​رژیمی خود کالری را حفظ کنید. میان‌وعده‌های سالم را بشناسید و اینکه چطور میوه‌ها، سبزیجات و غلات سبوس دار شما را برای مدت طولانی‌تری سیر نگه می‌دارد. ​
  
 5.**فعال باشید**:​ فعالیت به معنی هر نوع فعالیتی است که ضربان قلب شما را بالا نگه‌دارد. هدف را برای خود 150 دقیقه در هفته در نظر بگیرید. در طول روز بیشتر تحرک داشته باشید و کمتر بشینید. 5.**فعال باشید**:​ فعالیت به معنی هر نوع فعالیتی است که ضربان قلب شما را بالا نگه‌دارد. هدف را برای خود 150 دقیقه در هفته در نظر بگیرید. در طول روز بیشتر تحرک داشته باشید و کمتر بشینید.
  
5_راز_افرادموفق.txt · آخرین ویرایش: 2020/04/25 16:26 توسط pezhman