ابزار کاربر

ابزار سایت


diet_package_coordination

نکاتی درباره نحوه استفاده از بسته رژیمی خورشاد

انتخاب نوع غذا

منوی غذاهای خورشاد شامل بیش از 130 نوع غذا، صبحانه، سالاد و دسر رژیمی می باشد که روزانه حدود ده نوع از آنها پخت و آماده سازی میشود. کارشناسان تغذیه خورشاد سفارش روزانه شما را بر اساس نیاز رژیمی و سبک زندگی تان طراحی و تنظیم نموده و منوی غذایی را برایتان ارسال می نمایند. لطفاً پس از دریافت منو آنرا به دقت بررسی نمایید و چنانچه غذایی را دوست ندارید سریعاً به کارشناس خود اطلاع دهید.

شرایط حذف و سفارش غذا

خورشاد یک مرکز تخصصی تغذیه است و فقط برای افرادی که مشترک خورشاد هستند، بسته غذای رژیمی تهیه میکند. توجه کنید که لیست سفارشات، دو روز جلوتر خریداری و آماده سازی میشود. لذا حذف سفارش فقط تا دو روز کاری، پیش از روز معین امکانپذیر است و در غیر اینصورت هزینه آن روز سوخت خواهد شد. مثال: برای کنسل کردن بسته غذایی روز چهارشنبه، باید در روز دوشنبه تا قبل از ساعت 14 با دفتر خورشاد تماس حاصل نمایید.

مسائل مالی

اعتبار مالی

سیستم حسابداری و مالی خورشاد به گونه ای برنامه ریزی شده است که کلیه سفارش ها باید همراه با پیش پرداخت انجام شود. مبلغ پرداختی شما نزد خورشاد به صورت اعتبار، امانت است. بابت هزینه هر بسته غذایی که برای شما تهیه می شود از سپرده شما کسـر می شود. بدیهی است که مابقی سپرده شما همیشه قابل استـرداد می باشد.

نحوه پرداخت هزینه

کلیه پرداخت ها از طریق سیستم بانکی (کارت به کارت و یا کارتخوان موجود در دفتر خورشاد) انجام می شود. جهت دقت عمل، ترجیح خورشاد بر این است که هزینه ها به صورت نقدی به پیک پرداخت نشود.

اطلاع رسانی جهت تمدید اعتبار

دو روز پیش از پایان اعتبار مالی، سیستم حسابداری خورشاد پیامکی را جهت اطلاع رسانی به تلفن همراه شما ارسال خواهد کرد. لطفاً پس از واریز وجه، مبلغ واریزی خود را به همراه شماره پیگیری و 4 رقم آخر کارتتان، به خورشاد ( با تلفن) اطلاع دهید.

عدم وجود اعتبار مالی کافی

در صورت عدم وجود اعتبار مالی کافی در سیستم حسابداری خورشاد، سفارش شما به طور خودکار در ساعت 14 روز قبل از تحویل غذا حذف خواهد شد. بنابراین لطفاً به موقع در پرداخت و ایجاد اعتبار اقدام فرمایید.

توزیع بسته های غذا

توزیع بسته های غذای رژیمی خورشاد همه روزه صبح ها (حتی روزهای تعطیل) در نقاط مختلف شهر تهران انجام می شود. سرپرست گروه ترابری خورشاد، شما را پیشاپیش از زمان تقریبی ارسال بسته ها مطلع می سازد. لطفاً به این نکات توجه نمایید:

  • توزیع بسته ها در ساعت پیشنهادی خورشاد رایگان است.
  • تغییر ساعت با درخواست مشترک امکان پذیر بوده ولی ممکن است که شامل هزینه اضافه شود.
  • ارسال بسته ها به نشانی های مختلف در روزهای مختلف امکان پذیر است.
  • تحویل بسته ها در روزهای تعطیل معمولا یک ساعت دیرتر از روزهای عادی انجام می گردد.
  • در صورت نیاز به تغییر نشانی، لطفاً حداکثر تا ظهر روز قبل، خورشاد را مطلع فرمایید.
  • در صورت عدم حضور شما در محل تحویل، بسته غذایی به محل دفتر انتقال می یابد و تا ساعت 12 همان روز باقی میماند، لطفاً سریعاً جهت دریافت بسته خود اقدام نمایید.

ارتباط با خورشاد

برای ارتباط با خورشاد، لطفاً فقط با دفتر مرکزی از طریق تلفن (22803030)، پیامک (02122803030)، ایمیل(info@khorshad.com) و یا نامه کتبی اقدام نمایید. پیک های خورشاد، قادر به پاسخگویی به پرسش های شما و یا انجام هرگونه تغییرات در غذا یا تحویل غذای شما نیستند.

ساعات اداری خورشاد

ساعت کار دفتر خورشاد به شرح زیر است:

شنبه تا چهارشنبه: 8:30 الی 18

پنجشنبه: 8:30 الی 15

diet_package_coordination.txt · آخرین ویرایش: 2020/02/03 05:46 (ویرایش خارجی)